Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kinn hagytam egesz télen a...

Kinn hagytam egesz télen a leandert, túl nagy volt már és nem volt segítsegem bevinni a fagyok elol. Most tiszta barna az egész fa. Fog még virágozni vagy dobhatom ki?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy elfagyott, de várd meg vele a tavaszt, és metszd vissza. Hátha.....!
2011. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kinn hagytam én is 3éve és annyi vt neki. De legalább férjhez mennek a lányaim:))) jaj alig várom már:))
2011. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

12:24: Van egy ilyen babona? :)

Konkrétan, hogy szól?


Ha edényben volt a leander, akkor 100 %, hogy elfagyott, de szabadföldben a töve esetleg túlélte, tudok ilyen esetekről.

2011. jan. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen babona én is pár éve hallottam először, minnyá kinn is felejtődött télre a leánder , olyan szép barna lett h öröm vt nézni:)
2011. jan. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hat bizony edenyben volt. szerencsére még van pár leanderem amiket betudtam vinni. de ezt negyon fogom sajnalni ez volt a legszebb..akkor megvarom a tavaszt, kiszedem edenybol atultetemm visszavagom és ha nem hajt ki ujra akkor kidobom :( pedig kar erte..
2011. jan. 28. 09:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Vágd vissza, szinte csutkára, úgy 10 cm alá, ha kihajt, azt észreveszed.


A levelek így barnán, tutira lehullik majd, így is úgy is.


Azért sok sikert hozzá, hátha. :)

2011. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 doboszoli ***** válasza:

99%, hogy ennek reszeltek, de egy próbát megér.

Kár érte.

2011. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!