Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kuszkuszt hol lehet venni?...

Kuszkuszt hol lehet venni? Tesco? Inerspar? Vagy inkább biobolt? Mit készítettél belőle?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 15:31
 1/4 anonim válasza:
100%
Én a Match-ben vettem, de jó drága. Megfőztem, kevertem bele zöldségeket (lilahagymát, koktélparadicsomot, kaliforniai paprikát) és petrezselymet, köretként ettük sült húshoz. De a húst bele is lehet keverni apróra darabolva, akkor salátaként is ehető.
2011. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

és a dmben szoktam venni, de tescoban is tuti hogy van.

én csak simán egy kis vízben felforralom, adok hozzá mazsolát, csirkemellet, avokádót, kaliforniai paprikát, meg egy kis reszelt citomhéjat. isteni így. de a neten is biztos van sok recept.

2011. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Keleti élelmiszert árusító boltok (pl. Nagycsarnok), esetleg bioboltok. Igazán a rizst lehet vele helyettesíteni szaftosabb ételekhez vagy hasonlóan elkészíthető, mint a rizses hús (a húst, zöldségeket külön megpárolod és az elkészített kuszkuszhoz kevered). Ja! Ha Dumaharaszti felé jársz az M5-ösön, A benzinkút mellett (Coca-Colával szemben) van egy Vitamin Áruház, ott is kapható ömlesztve.
2011. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a Fehérvári úti csarnokban is van egy jó kis keleti cuccos bolt az első emeleten.

én zöldteát szoktam ott venni, de van kuszkusz is.

2011. jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!