Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van áfonya vagy vörösáfonya a...

Van áfonya vagy vörösáfonya a kertedben? Ha igen, terem?

Figyelt kérdés
Szeretnék a kertembe, e lehet hogy nem érdemes. Van valami jó tipp, hogy teremjen? a talaj nem meszes
2011. febr. 2. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Háááát, van... De nem igazán akar nagyon megnőni. A nejem rendelte, elültette, szépen körbeszórja mindig tőzeggel, locsolja, stb. Ennek ellenére látszik, hogy nem igazán "érzi jól magát", csenevész. Olyan kicsi, hogy tavaly előtt véletlenül lenyírtam a fűnyíróval, de aztán kihajtott. Szokott teremni, általában 4-5 szem is van rajta. Úgy veszekszünk, hogyan osszuk el:)
2011. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Az áfonyának savanyú földre van szüksége. Mi dézsába ültettük el, fekete erdei talajba, abban nagyon jól érzi magát, mindennapos locsolás mellett, szépen terem. (télre mindig behozzuk)
2011. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat!

hol vettétek növényt? Én a sieberz-nél akartam megrendelni, de már nem nagyon bízom benne, eddig amt tőlük rendeltünk nem nagyon "működött".

2011. febr. 8. 17:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Onnan rendeltük mi is...
2011. febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi a Wiandt díszfaiskolából rendeltük.
2011. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2011. febr. 12. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!