Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen fűmagkeveréket javasolt...

Milyen fűmagkeveréket javasoltok és hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
Két nagytestű kutyám van és annyit rohangálnak a (nem kicsi) udvaron, hogy ösvényt taposnak a fűbe, a kerítés mellet meg teljesen kitapossák. Milyen fű,pázsit bírja az ilyen kiképzést (és mondjuk nem árt az sem, ha szárazságtűrő)?
2011. márc. 8. 14:35
 1/5 Olga néni ***** válasza:
A kitaposást sajnos egyik fűfajta sem bírja.
2011. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kerítés melletti területet szórjátok le murvával. A gond is kevesebb lesz vele, és a kutyák sem fognak mindent összesározni, ha olyan idő van. A fűnél ez sokkal életképesebb megoldás lenne.
2011. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi az a murva?Tényleg nem tudom!Nekem mindegy mi nő ki,a fűnyíró úgyis levágja,csak sár ne legyen!
2011. márc. 8. 21:13
 4/5 Olga néni ***** válasza:
Murva = zúzott kő. Bányából jön, építőanyag telepen árulják.
2011. márc. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 doboszoli ***** válasza:
100%

Ez az eset, amikor dönteni kell.

Nagy kutya(ák), vagy szép gyep. A kettő együtt nem megy.

Amikor Borisz kutyám belelkesedve elindul, lediferál, égig száll a gyeptégla. Nem beszélve a "taposóaknákról", némelyik olyan mint a pufajka ujja.

A járda, mint a hányás.

Egyéves roti, én őt választottam a szép gyep helyett.

2011. márc. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!