Kezdőoldal » Otthon » Kert » Balkonládával kapcsolatos...

Balkonládával kapcsolatos kérdés (? )

Figyelt kérdés

Üdv! Eddig mindig muskátlink volt az ablakban lévő balkonládákba, de már meguntam. Arra gondoltam, hogy idén díszcsalánt és büdöskét ültetek bele (1 ilyet, 1 olyat egymás után).

A kérdésem ez lenne: a díszcsalán és a büdöske együtt nem lesz "sok"? Mármint nem fogja-e lehúzni őket a súlyuk? Nem lesz-e túl bokros?

Ha ezek a növények nem a legjobbak, akkor miket tudnátok ajánlani? Petúnia, begónia, stb. ilyeneket nem szeretnék kiültetni, valami kicsit kevésbé hétköznapit szeretnék (mármint ami balkonba kevésbé hétköznapi, de jól érezné magát)

/Az ablakunkba napfelkeltétől d.u.3-ig süt a nap, ezért is gondoltam a díszcsalánra, mert az szereti a tűző napot, és élénkebbek lesznek a levelei/


2011. márc. 15. 22:33
 1/2 hell-ikon ***** válasza:

Nyugodtan ültetheted őket a leírtak szerint. (főleg, ha a büdöske vmi törpe fajta).

Nem lesz gond velük.

Ha muskátlikat kibírta, akkor ezeket még inkább fogja.

2011. márc. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. márc. 17. 02:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!