Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tavaly vásárolt családi...

Tavaly vásárolt családi házunk kertjében szinte kivétel nélkül minden növény azonnal kihajtás után elkezd a levél csúcsánál száradni és pöndörödni (már a frissen kibújt tulipánis) Beköltözés nyarán úgy nézett ki a kert, mitn amit leégettek, mi lehet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy agyontrágyázták, vagy lepermetezték totállal. Az előző a roszabb, mert akkor jópár évig nem lesz semmi a kertetekben.
2011. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
A leírásod alapján vélhetően gyomirtóztak!!
2011. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudomásom szerint volt gyomirtózva a telek. És mivel és meddig jár ennek hatása, mit tehetek ellene??
2011. ápr. 5. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez gyomirtó ahogy mondod.

Sajnos nem tudsz tenni semmit,de szerintem őszre eltűnik a hatása ha nagyon erős akkor legkésőbb jövő tavaszra ,mondjuk szerintem júniusban már szép zöld füved lesz,de nem tudom mekkora koncentrációban volt a gyomirtó ezért írom így.

remélem rendbe jön mihamarabb a kerted.

2011. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!