Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik a legolcsóbb és leggyor...

Melyik a legolcsóbb és leggyorsabb megoldás kerítés készítésére?

Figyelt kérdés
A lehető legolcsóbb és gyors kerítés készítésre mi a megoldás ha kizárjuk a drótkerítést. Az is érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalata van azaz hogy lehet letenni tartó rudakat a földbe a legegyszerűbben?
2011. ápr. 10. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogod a rudat, és belevered a földbe. Ha nem akarsz drótkerítést, akkor még a léckerítés a legolcsóbb.
2011. ápr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Hullámpala. Nem kellett 200 ezer egy kb. 30 méter hosszú kerítéshez úgy, hogy aládolgozunk egy kicsit betonnal, meg olyan béléstesttel (vagy mi a fene a neve) amit alapokhoz is használnak és ráadásul nem is a sima szürkét, hanem őszi-lomb mintásat vettünk, hogy ne kelljen festeni.
2011. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaaa! Második vagyok. Tavaly tavasszal készült.
2011. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A rúd leütésére mit javasoltok úgy értem pl.: legalább fél méter legyen a földbe leütve? Az úgy elég? Ja a talaj amúgy nálunk kemény, inkább agyagos jellegű. Azért kérdezem, mert látom mekkora hókusz-pókusz mutatványokat írnak itt a neten, akár a rúd lehelyezésére betonoznak stb.
2011. ápr. 10. 16:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen érdemes aládolgozni, ha a drótkerítésnél komolyabbat akarsz, de ti tudjátok.
2011. ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen hosszú kerítést akarsz csinálni, mert ahol én lakom, az egyik háznak az elején tüzifáből van kirakva kb. 6 m. hosszan a kerítés. A teteje, ami kb. 2 m. lehet, cseréppel van fedve. Írtó jól néz ki.
2011. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
16 méter hosszú és 2 méter magas lenne.
2011. ápr. 10. 17:17
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A nem nagy. Akkor én rászánnám magam arra, hogy rendesen aládolgozzak. Akkor sokkal szebben hatna és később sem kellene már hozzányúlni.
2011. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!