Kezdőoldal » Otthon » Kert » Einhell házi vizműbe a labda,...

Einhell házi vizműbe a labda, vagy"tök" kilyukadt. Hol tudok venni ilyen alkatrészt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból írom: vidd el a hibás alkatrészt,hogy pont ugyan olyat tudj venni,mert több fajta van,több méretben!(ha már szét szedted)

Nálunk,Kisteleken egy "barkácsboltban"(minden van a csavartól a permetezőig) lehet ilyet venni pl.

Szerintem bárhol lehet az országban mezőgazdasági boltokban vagy esetleg olyan boltba,ahol vízvezeték szerelési anyagokat árulna.Esetleg,ahol szivattyúkat is láttál.

Remélem segíthettem valamennyit!

2011. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kisteleken van ilyen bolt.Kisbéren nincs,sajnos.A környékemen sem tudom,hogy merre menjek.
2011. ápr. 10. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Kár,hogy nem írtad le,hogy merre laksz,mert akkor nem írtam volna,hogy Kisteleken.(itt sincs sok minden...)

Mást nem tudok írni,mert én csak olyan boltokban láttam,amiket írtam.

2011. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ha valaki Kisbér környékén tud ilyen boltot,kérem adja meg a cimet. köszönöm.
2011. ápr. 10. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!