Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szerintetek szép, vagy ronda,...

Szerintetek szép, vagy ronda, ha a kerítés betonját beborítja a kúszó borostyán. Olyan elhagyatott kert érzést kelthet másban szerintem. Leszedjem vagy ne?

Figyelt kérdés

Lefotóztam:

[link]


2011. ápr. 16. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem, ha túl sok borostyán van, akár a ház falán, akár kerítésen, olyan egyhangú...Próbálj ültetni más kúszónövényt..:) Én pl. az erdei iszalagot v. klematiszt ajánlanám..:) Megtalálható kék és lila változatban is...
2011. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Van még ilyen folyós virágunk is, csak nem tudom mi a neve.

[link]

2011. ápr. 16. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
szerintem szép ha be van futva a házfala.
2011. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is szép:D
2011. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
van egy kastély a közelünkben. valamikor régen. (talán 15-20éve már) a kastély falának a torony részét borostyán borította. nagyon tetszett. de egyszer voltam bent is , és azt mondták hogy kezelhetetlen , bemászik az ablaklegkissebb résén át be a folyosóra. és nem utolsósorban a vakolatnak nagyon árt. arra válaszolva hogy szép - e ? : igen az. betonnak sokkal nehezebben árt azthiszem. amugy láttam szőlőt is házfalra futtatva. totál telelepte a falat. emiatt nagyon kevés és nagyon apró termése volt. de jólmutatott.
2011. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Ha nyírod rendszeresen, nem kelt elhagyatott érzést.

Nekünk az egész kerítésre fel van futtatva már vagy 20-25 éve. Évente párszor megnyírjuk (attól függ, mikor mennyire nő és hogy van időnk) és nagyon szép.

A második képen, ha jól látom télizöld van. Ha van róla jobb képed, azt tedd fel, inkább kevesebb mennyiségű, de jobban látható virág és levél legyen rajta. Így csak saccolom.

2011. ápr. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%

A borostyán szép, ha valamennyire be van szabályozva.

A másik szerintem kis meténg.

2011. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jól néz ki.

Másik növény meg vinca minor ,gyönyörű kis növényecske szerintem.

2011. ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!