Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kertészeti árudát szeretnék...

Kertészeti árudát szeretnék nyitni. Hol lehet növénytermesztéssel kapcsolatos tanfolyamot végezni, ahol tanítják a szőlőoltványok szaporítását, gyümölcsfák oltását, stb?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Elmész szépen dísznövénykertésznek vagy veszel fel egyet.

Ez a járható útja.

2011. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pl a Kecskeméti Főiskolán tanítanak oltást, és szőlőoltványok szaporítását is. Ott én is megtanultam. A Budapesti Corvinuson nem tanultam ilyet már, az túl elméleti.

Ha faiskolát akarsz nyitni, azt hiszem, ennél több szakértelem, és növényismeret szükséges, érdemes elvégezni az egyetemet valahol.

Vagy vegyél fel szakembert. Ha pénz van hozzá, olyan 5-7 millió befektetni való tőke csak a növényekbe, akkor szívesen csatlakoznék a tudásommal :)

2011. ápr. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kecskeméti főiskola mely szakán?
2011. ápr. 27. 12:37
 4/4 anonim válasza:
ezüst- arany kalászos gazda tanfolyam :)
2011. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!