Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan történik a felülvetés,...

Hogyan történik a felülvetés, ha foltokban gyéren vagy egyáltalán nem kelt ki a fű?

Figyelt kérdés
Csak egyszerűen elszórom, vagy földet is kell rá szórni és tömöríteni, mint amikor először vetettük?
2011. máj. 18. 20:03
 1/3 anonim válasza:
A Deko Tv-n láttam az ötletet. A fűmagot összekeverték földdel és egy kis vizzel. Utána a /megöntözött/ üres foltokra tapasztották a a "sarat" Kicsit macerás munka ,ha nagy területen kell pótolni.
2011. máj. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez jó ötletnek tűnik a ferde felületeken, ahonnan a locsolással lemosódhattak a magok. A vízszintes szakaszokon egyszerűbb, ha elszórom, pici földet rá, és megtaposom. Már ha kell rá földet szórni.. Mert erre még nem kaptam választ.:)
2011. máj. 19. 09:30
 3/3 anonim válasza:
Nem kell földet szórni rá, csak jól le kell döngölni.Én is kipróbálom a módszert, mert foltokba kiégett a fű./Rossz műtrágyázás miatt.
2011. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!