Kezdőoldal » Otthon » Kert » A szomszédom a szennyvizét a...

A szomszédom a szennyvizét a telekhatárunkon -de a telkemen lévő- használaton kívüli emésztőbe vezeti, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Irdatlan sz@rszag van, szóltam neki, azt válaszolta: maga úgysem használja! (nálunk csatornázva van) Illegálisan kötött rá, megverni nem akarom, mert egy rozoga vénember.
2009. márc. 17. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy a te telkeden van az emésztő, le fogod kötni a telekhatáron lezárod a kivezető csövet. Esetleg ezzel egyidőben feltöltöd az emésztőt.

Van egy hónapja, hogy megoldja a problémáját.

Ha nem reagál, akkor kösd le nyugodtan, jogod van hozzá.

Nem kell verekedni. :)

2009. márc. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még csak nem is szólnék neki: fognám és betemetném az emésztőt és ha hisztériázna azt mondanám neki, hogy úgysem használjuk és nem is tudtuk, hogy ő méltóztatott illegálisan rácsatlakozni. Egyébként az ilyen rozzant vénembereknek semmi sem jó, tehát a megoldás ha kész tények elé állítod, mert ha szépen akarod megbeszélni vele, csak falra hányt borsó lesz az egész.
2009. márc. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt tudod hogy már meg is valósította a birtokháborítást ?::):):)Fel lehet jelenteni, vagy pedig betemeted az emésztőt.
2009. márc. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Már ne haragudj, de holnap megkettyinti az asszonyodat, mert te nem??? - feltéve ha férfi vagy :)


Ha egyébként nem zavar, hogy oda vezeti, akkor kérd meg, hogy gondoskodjon a szagtalanításról, szippantásról.

Ha zavar, akkor egyszerűen kösd le.

2009. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát kedves 14.23-as!

Kaptam már ennél intelligensebb választ is. Nem kettyintésről volt szó, hanem illegális csatorna rákötésről!

2009. márc. 18. 20:50
 6/6 anonim válasza:
Szerintem sz@rj az ajtaja elé.
2010. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!