Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van olyan növény amit naponta...

Van olyan növény amit naponta kell ápolni?

Figyelt kérdés

igazából cserepesre gondolok.nyáron jönnek az uncsitesóim és kitaláltam egy csomó jó dolgot amit csinálhatunk(le is írtam őket) és kitaláltam h veszünk 3 virágot(kettőjüknek és nekem) és az a feladat h amíg itt vannak ápolják szépen a virágocskájukat, meg én is és ha szép az utolsó napukon és nem halt meg.akkor haza vihetik:)csak kb. 1-2 hetet lesznek itt szóval nem olyan kéne amit hetente kell locsolni hanem amivel mindennap munka van. tudtok ilyet???:(


amúgy én 11 vagyok, az idősebbik 10, a kisebbik 9 éves és mind lányok vagyunk!:)


köszönöm előre a válaszokat!:)


2011. máj. 29. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ami szépen virágzik, kell vele foglalkozni és nem is drága, az a pistikevirág/vizifukszia/nebáncsvirág - a latin neve Impatiens, igen ismert virág, de rengeteg helyi neve van. Ha rendesen öntözitek, akkor szépen fejlödik, ha valaki elhanyagolja, akkor hamar lelankad - ha idöben felfigyelnek rá, és kap vizet, akkor feléled, ha nem, akkor pár nap után elpusztulhat.


Itt egy kép róla, igaz, nem túl jó, de azert valamennyire felismerhetö:


[link]


Jó szórakozást!

2011. máj. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. máj. 30. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Szivesen - ha vége a nyaralásnak, akkor ird meg, hogy mi lett belöle.
2011. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a petúnia is ilyen... Legalábbis nálunk, a nagy melegben legalább napi egyszer meg kell locsolni, mert különben összetöpped a virágja.. :)
2011. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hááát....végig gondoltam hogy ők ugye Debrecenben laknak én meg Pest környéki vok...szal elég rossz lenne a virágnak h 2-3 órát utazzon vonaton...szóval a végső döntés az az h nálunk van 3 tengerimalac és 1 kutya és 3 macska és felosztjuk h ki melyiket gondozza!(nekik nem lehet álltuk mert a szüleik nem engedik és ezért is nagyon szeretnek itt lenni)
2011. jún. 1. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!