Kezdőoldal » Otthon » Kert » Felfújható kerti medencénk...

Felfújható kerti medencénk peremén több lyuk is van? Hogyan javítsam? (Már fel lett állítva, teli van vízzel. )

Figyelt kérdés
Bestway, 366*91 cm-es. A felső peremen nagyon sok a lyuk, így elég gyorsan ereszt. A speciális Bestway medenceragasztóval 12 órát kellene várni és csak utána lehetne terhelni, felfújni. Erre viszont nincs időm (mert már tele van vízzel és nem akarom, hogy kifolyjon). Valami olyan kellene, ami pár perc alatt eltömíti a lyukakat és bírja a vizet. Gondoltam bicikli gumi (belső) foltozóanyagra vagy esetleg defektjavító spray-re stb. Mit javasolnátok? Esztétikum már nem olyan fontos, inkább csak a funkció...
2011. máj. 31. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Gumiragasztót ne használj, mert más anyaghoz való. Használd a hozzávalót, és ne fújd keményre a teljes száradásig, csak amennyire muszáj. Esetleg hajszárítóval gyorsíts rajta.
2011. máj. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez a medence ha jól látom lágy PVC-ből készül. Úgy szokás javítani, hogy tisztító folyadékkal (PVC lemosó) lekenik, majd PVC ragasztóval egy foltot feltesznek (amit egy másik hasonló anyagú és színű medencéből lehet kivágni). De nem köt meg azonnal, kell kb 1óra napon, de meg lehet próbálni nyomás alatt is, sokat nem vesztesz.
2011. jún. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tescoban, Auchanban, barkácsáruházakban lehet kapni foltozó anyagot, ez olyan mint egy matrica, és még víz alatt is ragad. Felteszed, kész!

Bár lehet, hogy hiába dolgozol, nekem is volt egy halom apró lyuk (macskák jártak inni, és gondolom a karmukkal lyukasztgatták ki), beragyasztottam sokat, de még úgy is leeresztett egy nap alatt. A víz ugyan nem folt ki, de ha a gyerekem beleugrott, akkor átborult a víz a peremen, és elkezdett kiömleni.

A végén vettem másikat...

2011. jún. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pattex Power Tape nevű ragasztószalaggal próbálkoztam. Az eresztés miatt azért kicsit gyűrődik a folt is, de eddig úgy tűnik, hogy bevált. Viszont még mindig van valahol lyuk, mert továbbra is ereszt - csak sokkal lassabban.
2011. jún. 8. 12:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugye-ugye? Mondom, én is kidobtam...

:)

2011. jún. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
enyimet kikelett dobni mert nem egy luk volt rajta és leeresztett mindig de a viz nem fojt ki belőle hogy hogy azt nem tudom de jöttek hozzánk vendégek és ben volt egy 7 éves lány meg egy 14 éves fiú és a 4 évesemmel a tesóm 15 L meg eggyik 18 éves vendégsrác a medence : intex Easy set kör medence 366cm x 76cm és a lányom rátámaszkotodd az oldalára és lement megintult vele a sok víz és megált a kertemben a sok víz és nekisodorta a gyerekeket a fának meg a rózsabokorba és hiába voltak idősebbek is bent őket is elsodorta a víz és természetesen az én lányom meg tesóm meg a 7 éves lányt sodorta be a rozsabokor alá na a tüskeszedés sem volt egyszerű és fájdalommnetes kidobtam a fenébe és vettem másikat intexet ugyanilyet a mezőgazdasági boltban kiárusitás volt mert megszünik és 7 ezerért sikerült megvenni azt utolsót nagyon öröltem neki és most már van normális foiám is rá és igy nem tudják a rohadt macskák kijuggatni vigyázzatok ti is nehogy így járjatok!!!!
2011. júl. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!