Kezdőoldal » Otthon » Kert » A vénusz légycsapója meg tud...

A vénusz légycsapója meg tud emészteni egy cserebogarat?

Figyelt kérdés
Épp elkaptam egyet, és szegény növényem már jóideje nem kapott el semmit, gondoltam megetetem egy félbevágott (egészben nagy lenne) cserebogárral. szabad? meg tudja emészteni?
2011. jún. 17. 21:15
 1/4 Tom Benko ***** válasza:
Ha rá tud záródni, igen. Egyébként nem éhezik, nincs neki olyanja. Inkább adjál neki hangyát, legyet, vagy valami kevésbé túlméretes dögöt.
2011. jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja, előbb beletettem egy hangyát:D de mivel ugye összecsukás előtt ellenőrzi a súlyt, nem ette meg. aminek a megemésztéséhez több energia kell, mint amennyi az elfogyasztásából jön, azt hagyja:)
2011. jún. 17. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Tedd ki néhány órára az ablakba, majd fog magának valamit!

Úgyis szereti a napsütést!

2011. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
attól függ,mekkora a növény és a bogár...nem elég,hogy rá tudjon záródni,az kell,hogy a légmentes zónáját rá tudja zárni,ami azt jelenti h kb a felső 1/3-a legyen teljesen szabad,ha összezárul..én azt ajánlom,vágd még függőlegesen ketté,ha nem elég kicsi...de am tényleg semmi értelme adni neki,bár ha neked jólesik,hajrá:)
2011. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!