Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan tisztítsam a medencét?

Hogyan tisztítsam a medencét?

Figyelt kérdés
Most állítottuk fel a vízforgatós medencénket és nem tudom hogy mikortól rakhatom bele a tablettát.Még tiszta a vize de elszeretném kerülni hogy koszos legyen.A tablettát rakhatom e a szűrőbetétbe is.És hogy attól bele lehet e menni.Köszönöm
2011. jún. 23. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Melyik medencéről és melyik tablettáról van szó??
2011. jún. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Merev falú medence 366*91cm.Vettem hozzá mini kombi tablettát most három napja lett tele engedve a vízforgató az megy
2011. jún. 23. 08:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Azonnal kell bele, mert a vízkezelés a megelőzésről szól. Bele a klór tablettát, bele az algaölőt, bele a PH csökkentőt majd 2-3 óra múlva mérni az értékeket és ha minden ok mehet a fürdés.
2011. jún. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A tablettára az van írva 1-2hét mire feloldódik.Ha bele rakom a szűrőbe mert szerintem az a legjobb attól lehet fürödni?mert ugye az folyamatosan áramlik.Köszike a tablettában minden benne van azért vettem kombit.
2011. jún. 23. 09:20
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit csináljak 1-2hét?nem árt ez a gyerekeknek ha netán nyelnek a vízből?
2011. jún. 23. 10:07
 6/10 A kérdező kommentje:
most már négy napja hogy áll a medence de még nem raktam bele a kombit.Most jó az idő fürdenek a gyerekek csak nem rakom melléjük vagy mégis?akkor a vízforgatót is kikapcsolom.Bocsi ha bénázom de az első medencénk.Akinek már régóta van kérem segítsen köszönöm
2011. jún. 23. 10:11
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Itt olvasgass , és belejössz !

2011. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2011. jún. 24. 17:16
 9/10 anonim válasza:
Mi is a vízforgatóba tettük először a tablettát, de nem jó ötlet, mert kifakítja a falat. Egy műanyag dobozt fúrtunk ki több helyen, azóta abban ázik a tabletta.
2011. jún. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A vízforgatóba semmiképp ne tedd bele a tablettát! Mi úgy jártunk, hogy szétmarta a szűrőbetét gumi vagy műanyag részeit. Van erre egy speciális tartó, ami a vizen úszik. Amikor fürödtök ki kell venni és a vízforgatót ki kell kapcsolni.
2011. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!