Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fúrt kutam vizét hol és...

Fúrt kutam vizét hol és mennyiért tudom bevizsgáltatni?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom, aki már csinált ilyet, tehát nem általánosságban, hogy ÁNTSZ, meg hogy méregdrága, hanem hogy hova mennyi mintát kell vinni és mennyibe kerül? Köszönöm szépen.
2011. júl. 2. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Helyi vízművek csinálnak ilyet. Szerintem jobban jársz ha felhívod őket, vagy a helyi ÁNTSZ kirendeltséget, ők pontos segítséget tudnak adni.
2011. júl. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valahol hallottam,nem biztos!!!

Ha pl. tanyán lakik valaki,nincs vezetékes víz,csak fúrt kút---és jön a baba---a védőnő el tudja küldeni,és ingyen megnézik.


Ezen a vonalon is nézz körül,hátha...

2011. júl. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Közben megtaláltam a Vízművek honlapján, most akciósan vizsgálják a vizet.
2011. júl. 3. 08:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyi az az akciós?
2011. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Összeget nem írnak a honlapon, a megadott elérhetőségen kértem információt. Látom, hogy már kibontották, várom a válaszukat. Ha megjön, megírom Nektek is.
2011. júl. 4. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!