Kezdőoldal » Otthon » Kert » Dracena fragrans növényem...

Ilovemusic kérdése:

Dracena fragrans növényem van, s egy jó ideje sárga, világoszöld kis foltocskák vannak a levelein. Nem tudom, ez baj e, plusz hogy a színük halványzöld, lehet hogy kissé fakó? Át kéne ültetnem, kinőtték? Lehet, hogy ez nem elég? Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Eddig nem tápoldatoztam,de most már kapott 2x levéldísznövénytápot, egyébként spriccelem is. Egyébként ezek ellenére nem hullatja a leveleit, nem igazán konyulnak le és nőnek új levelei is. Egyébként a földjében, mellette 2új kis növény is fejlődik.1x már megpermeteztem minden eshetőségre gondolva kártevő és fertőzés ellen. A foltok nem mindegyiken, de a nagyján, köztük fiatalokon is vannak. A levelek széle (majdnem mindegyik) pöndörödik, kicsit száraz barnás is a vége egypárnak.
2011. aug. 1. 18:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!