Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha egy négylevelű lóherét,...

Ha egy négylevelű lóherét, amit a kertben találok gyökerestül kiszedem és elültetem megmarad?

Figyelt kérdés
Mibe ültesssem? Öntözni gyakran kell?
2011. aug. 3. 17:23
 1/8 anonim válasza:
Hát nem tudom :DD Szerintem ez nem így működik de próbáld meg. Viszont ez az öntözéses dolog...gondolj bele a kertben találtad, ugyanazt a feltételt kell biztosítani neki.
2011. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért maradna meg? A lóhere egynyári növény magot hoz és elhervad!
2011. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

kérdező ha tudnám akkor nem kérdezném.


ebből indultam ki: [link]


ezért gondoltam hogy lehetséges, a válaszokat továbbra is várom!

2011. aug. 3. 18:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez utóbbi nekem is van, két éve szilveszterkor kaptam.Szerintem tarts ki addig, pár száz forintért lehet kapni virágosoknál. Átültettem nagyobb cserépbe,az erkélyen van,sok sok levelet hozott és pici rózsaszín virágai lettek.

Sok vizet igényel. Ősszel elszáradnak a levelei, át kell teleltetni a hagymát és tavassal újra kihajt.

Azt sajna nem tudom, hogy a réten talált lóhere is ugyan így viselkedik e.

2011. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utánajárok!
2011. aug. 3. 19:07
 6/8 anonim válasza:
Jaaa most már tudom miről beszélsz de ez nem az ami a kertben nő...
2011. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A növény, ami egyszer a szabadban élt, nagyok kicsi az esély rá, hogy a szobai körülményeket is kibírja, főleg egy ilyen kis semmilyen növényke.Szerintem kizárt hogy megmaradjon.

Ez amit belinkeltetek egész más faj, és egész más, ha otthona lakásban veted el, mert akkor azokhoz a körülményekhez szokik hozzá.

2011. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 friccy válasza:
ha négy levelű akkor bárhol megél de a 3 levelű csak vetőföldben xD
2012. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!