Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan lehet a hangyák ellen...

Hogyan lehet a hangyák ellen védekezni?

Figyelt kérdés
jönnek be a házba és a hangyapor, meg a hangyacsapda nem nagyon segít...
2011. aug. 15. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi Morteint használunk.
2011. aug. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem sem vált be a hangyacsapda, se a por. próbáltam még, szárított élesztőt szórtam szét, fahéjat, egy kis időre ekkor eltűntek. Majd mikor visszajöttek akkor szórtam egy kis kupacba cukrot amit betámadtak és felporszívóztam, hetekig szarakodtam velük, de végül én győztem.
2011. aug. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretik sütőport, és a domestost sem.
2011. aug. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sok mindennel próbálkoztam,legjobban a Chemotox hangyairtó spré vált be.Több mint egy hónapja nincs egyetlen hangya se.
2011. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 titak ***** válasza:

Szlovákiából kaptam valami "STOP mravec" nevű port.(Nálunk sajnos nem találtam a megfelelőjét) Lehet használni kiszórva, vagy vízben feloldva. Por alakban a hangyák útvonalára kell szétteríteni, feloldva pedig permetezni - ez attól függ milyen helyen akarom alkalmazni.

Kint a szabadban lehet használni beöntözéssel is (keverés 10g/1l víz - ez kb.1 hangyabolyra elég.


Hatóanyaga: lambda cyhalothrin EC:415-130-7 (1,2-1,7g/kg)


és így néz ki: [link]

2011. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
sziasztok nekem is ez a problémám, de a sütőpor nem káros a kiskutyára?
2011. szept. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!