Kezdőoldal » Otthon » Kert » Régi sziklakertet hogy építhet...

Régi sziklakertet hogy építhetek újra?

Figyelt kérdés
Nagyon elhanyagolt,csupa gaz,egy nagy bokor is nőtt rajta.Gondolom már több éve nem gondozhatták.Most odáig eljutottam, hogy ki irtottam belőle mindent,a köveket nagyábol kiszedtem.De szerintem lesz még benne.Hogyan tovább???
2011. szept. 6. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyed vissza a köveket!
2011. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg bővebben????
2011. szept. 7. 09:46
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
Én a helyedben kiszedném az összes követ, a földet átforgatnám, gyomirtóval kezelném,pl Gliakát,majd bekeverném virágfölddel,humusszal,komposzttal,esetleg műtrágyával.Ezt követően újra elrendezném a sziklákat,beültetném a növényeket és a földet tetszés szerint , kőzúzalékkal, vagy impregnált kéreggel lefedném.Jó munkát.
2011. szept. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Utólag lehet gyomirtózni? Mert már felépítettem:-(
2011. szept. 8. 12:14
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Persze,de akkor várj még a növényekkel és a talajtakarással.Ha már ezzel is megvagy, akkor inkább tavasszal érdemes , ha szükségét látod.Vigyázz a gyomirtók választásnál, mert a legtöbbje a sziklakerti növényeket is kiölheti, célravezetőbb a kézi gazolás, ha már beültetted.Jók ezek az impregnált kérgek, nem igazán gyomosodik a föld alatta.
2011. szept. 9. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!