Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szeretném úgy kialakítani a...

Szeretném úgy kialakítani a kis virágos kertem, hogy tavasztól késő őszig nyíljanak a virágok, és ne kelljen a virághagymákat mindig felszednem, milyen évelő növényeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 06:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Növényekben sajnos nem vagyok túl jó, csak egy dolog ami fontos lehet: van olyan virág, aminek a hagymája nagyon "elmászik", célszerű 'drótkosárral' (nem tudom így hívják-e) együtt ültetni... Régen mamámnál nagyon szép virágágyás volt, de pár év alatt összekeveredtek (tán a tulipánok "mentek el"...), és nagyon nehéz volt felszedni őket, mert volt ami nem csak keresztbe, de mélyre is...
2011. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon szépen köszönöm, ezt a hasznos tanácsot, mindenképpen megfogadom!!!:-)
2011. szept. 12. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:
A jácint pl. biztos mászik. Én nem szoktam őket felszedni, és tavasszal építkezés miatt meg kellett szüntetnem egy legalább 10 éve háborítatlan, betonjárda melletti jácint+tulipán+repkény ágyást. Volt jácint, amit kb. 5 centit bement a beton alá.
2011. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csodatölcsért jó szívvel ajánlom, egynyári, de a leszórt magokból újabb virágok lesznek. Hihetetlen színkavalkáddal nyílnak, és esténként isteni illatot árasztanak. Nyár elejétől a fagyokig virágzik.

[link]

2011. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!