Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a véleményetek a Husqvarna...

Mi a véleményetek a Husqvarna 236-os fűrészről?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 03:44
 1/5 dirtboy ***** válasza:
100%

tartósnak tartós kis fűrész,kisebb famunkákhoz tökéletes lehet.

te mire használnád???

2011. szept. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy fél évente egyszer szükségem is lesz majd rá! :)

Most nincs fűrészem, és nem is nagyon kell, de ha mégis, akkor nagyon kellene. Pl.kivágok egy gyümölcsfát, ha kiszárad.stb. Csak ház körüli munkákra.

2011. szept. 13. 12:33
 3/5 dirtboy ***** válasza:
100%
ház körüli munkára tökéletes társ,arra tervezték
2011. szept. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 8 éves,H 137-es van. Még eddig gond nélküli. Bár már pont ezt a típust nem gyártják,azért még minden alkatrészt lehetne kapni hozzá.A 4. láncot használom,lassan megérdemel majd egy új vezetőt,és egy meghajtó csillag/fogaskereket.

Szintén csak a ház körül használom,hasonlóan,ahogy Te is akarod.

2011. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! A sok pozitív válaszra tekintettel, ma meg is vettem. Elsőre nagyon tettszik, és jól is működik. Rosszabbra számítottam, mert eddig nekem egy Stihl 39-es volt, ami jóval erősebb. Ahoz képest, hogy csak 38cm3 nem is olyan gyenge. Remélem ez így is marad! :)
2011. szept. 13. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!