Kezdőoldal » Otthon » Kert » Orchideámat ásványvízzel vagy...

Orchideámat ásványvízzel vagy inkább a fúrott kút vizével locsoljam? Olvastam hogy a vezetékes víz nem jó neki.

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 06:52
 1/5 anonim ***** válasza:
én semmilyen virágomat nem locsolok csapvízzel, mert teli van mérgekkel. én víztisztítót használok, azzal locsolom és nagyon szépek a növényeim, de ha tudod, szerintem ásványvízzel is jó...nem iszik olyan sokat :D
2011. szept. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ioncserélt vízzel.. Ahhoz tény néha egy kis orchidea tápoldatot, és az szuper lesz a növénynek.
2011. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*tégy
2011. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi vezetékes vízzel locsoljuk, pontosabban spricceljük a földjüket, és évek óta megvannak, jól érzik magukat, rendszeresen virágoznak. Állott vizet használunk, nem a csapból frissen.
2011. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Amint látod, mindenki más-más módon boldogul.:D Én esővizet és lágyított akváriumvizet használok, minden növénynél, kivétel nélkül.A locsolóvíznél nem annyira lényeges, hogy lágy víz legyen, de valóban érdemes állott, klórmentes, vizet használni, mivel a kút vize ilyen és feltételezem, hogy bevizsgált, ezért azt is használhatod,ahogy neked tetszik.A növényt magát, viszont esővízzel permetezd,ha teheted.
2011. okt. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!