Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kaptam egy virágot, de mi...

Kaptam egy virágot, de mi lehet az?

Figyelt kérdés
Vékony hosszú levelei vannak,középen egy lapos rózsaszín(virág,levél??) valami,abból nyílik kis lila illatos virág.Nem tudom,mi lehet,nem tudom gondozni sem így.Segítséget kérnék!
2011. okt. 3. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs a közeledben virágbolt, vagy kertészet, ahova elvidd és megkérdezd? Vagy esetleg fotózd le és töltsd fel, mert így nehéz lesz. Az a kis rózsaszín lapos valami nem szív alakú?
2011. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok elmenni itthonról,neten kerestem,de nem találtam.Nem szív alakú az az "izé",hanem ilyen kúp alakú,felfelé keskenyedő.
2011. okt. 3. 14:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Broméliaféle lehet.


[link]

2011. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
pech :-( Ha az ember különleges virágot ajándékoz, nem árt ellátni használati utasítással. Egyszer én is így jártam, kaptam egy különleges pálmát, aki adta ő sem tudta megmondani hogy hívják, meg is döglött szegény. (mármint a pálma) Én nem értek a virágokhoz, de ha van rá mód fotózd le, mert így más sem fog tudni segíteni.
2011. okt. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez lesz az.


[link]

2011. okt. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A két linkelőnek köszönöm,igen,ez az!! Köszi!!
2011. okt. 3. 14:53
 7/9 anonim ***** válasza:
14:51, igen, ez is bromélia. :)
2011. okt. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, tök jó! :)
2011. okt. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
muskátli
2011. okt. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!