Kezdőoldal » Otthon » Kert » Lehet még szedret ültetni?

Lehet még szedret ültetni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vele elkésve?Illetve,ha most elültetem,akkor jövőre lesz rajta valamennyi gyümölcs?

Köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 4. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet! Most van itt az ideje! Illetve, nekem még nincs, ugyanis 20.-án mehetek a szabadgyökerű szedreimért, és még aznak el is ültetem őket. :)
2011. okt. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem, hogy, elvileg lesz rajta gyümölcs... :)
2011. okt. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szuper!Akkor már hívom is a kertészetet!!!Köszi szépen!
2011. okt. 5. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:

A frissen ültetett szabadgyökerű szedret illik néhány szem fölött visszavágni, hogy rendes hajtást hozzon jövőre. Tehát a jövő év a megfakadás, az első hajtás növelésének éve, a következő évtől várható termés.

Most még nemigen van a kertészetben.

2011. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Még biztos nem tudnak neked szedret adni a kertészetekben...max konténereset. Azt nem éri meg megvenni. A szabadgyökerűek a hónap vége felé jönnek meg. :) Nekem sem tudtak sokat mondani a kertészetben, csak annyit, hogy jöjjek 20.-án és akkor hatalmas lesz a választék mindenféle bogyósból.
2011. okt. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!