Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen novenyekkel diszithetne...

Milyen novenyekkel diszithetnem teraszom telen es nyaron is?

Figyelt kérdés

Teraszomnak alig van olyan resze, ami arnyekos lenne, igy olyan novenyek kellenenek, amiknek sok feny kell, viszont telen is kint maradhatnanak.

Vettem mar par smaragd tujat, ribizlit, szedret, ill. kozonseges csarabot es erikat. Ezek kozul mind kint maradhat telen es nyaron is? Mit ultethetnek meg?


2011. okt. 11. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Az erikát szerintem hozd be. Epret ültethetsz, elméletileg a dézsában meg kell maradnia, esetleg télen letakarod szalmával vagy fenyőággal.

Virágnak én inkább egynyárit ajánlanék, a legtöbb évelőt teleltetni kell nálunk. A tujád megmaradt dézsában? (Nekem nem szerette.)

2011. okt. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A smaragd tuja nem fog sajnos megmaradni... Nálunk otthon már 3 m magasak. (szépen lassan vissza fog száradni minden levelük) viszont kertészetekben van kimondottan olyan tuja, ami picike marad, és tarthatod dézsában.
2011. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:(
2011. okt. 13. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!