Kezdőoldal » Otthon » Kert » Stihl FS 400-as fűkaszám van,...

Stihl FS 400-as fűkaszám van, mivel tudnám teljesen kitakaritani a motor-részét, és az odaragadt mocskot eltávolitani? Szakszervizben mennyibe fájhat ha megkérem a tagot hogy szedje szét, és takaritsa ki?

Figyelt kérdés

Brigéciolra gondoltam, vagy benzinre de nem mertem megkockáztatni. Szétszedtem délelőtt, de nem sok mindenre jutottam, drótkefe nem tudja leszedni, csavarhuzóval lekapargatni meg "kicsit" hosszadalmas lenne...

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2011. okt. 29. 11:27
 1/2 anonim válasza:
Ha drótkefével neki mertél menni, akkor brigéciollal is nyugodtan megpróbálhatod szerintem, a burkolatra inkább ne menjen, de nem hinném, hogy ártana a műanyag részeknek, akkor a tömítések/vezetékek/csövek miatt a motorblokkot se hiszem, hogy lehetne vele tisztítani.
2011. okt. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Én pont a tegnap mostam meg.

Burkolatot szedd le.

Ecseteld le brigéciolllal.

+0perc múlva sterimóval nekiesel és gyönyörű lesz.

2012. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!