Kezdőoldal » Otthon » Kert » Beszedtétek már az erkélyekről...

Beszedtétek már az erkélyekről a virágokat (muskátli, leander)?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 13:13
 1/10 Normálisvagy? válasza:
Igen,mi már vagy két hete..., nagyon hullatta a muskátli a szirmait, fél percenkét lehetett volna söpörni a teraszon, udvaron! :)
2011. nov. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. nov. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A lakótársam valami vékonylevelű bokros zöld izéje még kint van, és jól bírja. Bár gondolkodom, hogy már be kéne hozni, állítólag már tényleg jön a fagy.
2011. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi is már kb 2 hete beszedtük a muskátlikat. A mienk álló muskátli, de az utcában látok egy házat, ahol futó muskátlik vannak az erkélyen, és még mindig eszméletlen gyönyörűek, élénk zöld levelekkel, és teli virággal. Épp ma gondolkodtam el rajta, hogy lehet, nem is igaziak, csak műmuskátlik, annyira szépek még mindig... :)
2011. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, most vasárnap.
2011. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az enyémek még kinn vannak, és semmi bajuk.
2011. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk még kint vannak. talán hétvégén visszük be őket.
2011. nov. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hell-ikon ***** válasza:
Nálam a muskátlik (tök egyszerű, régi fajta paraszt muskátli) még kint vannak. Ezek -3 fokig bírják a fagyot, az időjárás jelentés szerint jövőhétre még nem nagyon várható ekkora hideg ide (Szeged).
2011. nov. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ma behordtam mindent, a kinn maradókat pedig téliesítettem, becsomagoltam. Most már csak némi maradék falevél,és a még le nem potyogott dió, ami kinti munkát ad.
2011. nov. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ma vittük be.
2011. nov. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!