Kezdőoldal » Otthon » Kert » Cserepes rozmaringot vettem...

Cserepes rozmaringot vettem szupermarketben. Hogyan tovább? Hogyan kell úgy tartani, hogy ne menjen tönkre?

Figyelt kérdés
Eddig minden szupermarketes növényem tönkrement, de biztos van valami megoldás, hogy életben maradjon, nem? (ablakpárkányom nincs, mielőtt javasolnátok)

2011. nov. 14. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp ültesd át nagyobb cserépbe, másik földbe.
2011. nov. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. nov. 14. 18:46
 3/7 anonim válasza:
szerintem adjál neki először sok tápot, utána egzre kevessebbet
2011. nov. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

húslét neki,

ki ne fagyjon..,

becézgesd

2011. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szupermarketes növények többségében holland (vagy más nyugati) agyontápozott, érzékeny növények hitvány földbe ültetve.

A földcsere az alap, és mivel érzékeny fajtákat is forgalmaznak, a legjobb lenne, ha világos fagymentes helyen tudnád teleltetni.


A magyar teleket általában rosszul viselik.

Esetleg házfal közvetlen közelébe ültetve...

2011. nov. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a tápozást télen felejtsd el.
2011. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De rendesek vagytok! Köszönöm szépen a segítségeteket, betartom őket. Nagyon meglepődtem a húslén, említettem is nagymamámnak és ő szintén ismeri ezt a "praktikát".

Köszönöm mindegyikőtöknek!!!

2011. nov. 21. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!