Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik sárgabarack és csereszn...

Melyik sárgabarack és cseresznye fajta finom?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Barackból a régi,nem nemesített ananászbarack. Csak ehhez ma nehéz hozzájutni.
2011. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én kedvencem az érdi jubileum meggyfa termése. :) Ilyet ültettem idén az udvarra.


[link] itt van egy rövid leírás róla.


Találtam egy oldalt, ahol azt írják, hogy keveset terem. Hát, nem tudom mihez képest mérik, de a barátnőmék kertjében roskadozik a fa a meggytől, ráadásul ezt a fajtát 3 hétig a fán hagyhatod minőségromlás nélkül.

2011. nov. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja ne haragudj, most látom, hogy cseresznyét írtál, s nem meggyet :)


Húú.. cseresznyéből? Ami nagyon finom az a korai, aminek egész világos termése van. Nem tudom pontosan a nevüket, de mindenképp ropogósat válassz :) Ami jó nagy szemű.

2011. nov. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem gönczi magyar kajszi és germendorfi óriás cseresznye van a kertemben és nagyon meg vagyok velük elégedve.
2011. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én sárgabarackból a Ceglédi óriást szeretem. Isteni finom!

Cseresznyéből.... azt hiszem Érdi bőtermőnek hívják. De nem biztos.

2011. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szerintem a házi :D
2011. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 rianas válasza:
A Germersdorfi (így kell írni!) nagyon finom cseresznye, középkorai, ropogós, szép színű, nagy, ha időben leszeded, nem kukacos. Nézd meg az Élő Tisza weboldalon, milyen fajtákat árulnak, ezek magyar fajták, ill. itt kaphatók, kipróbáltak. Náluk venni is lehet, valamint felsorolják a tulajdonságokat is. Barackot is találsz ott. Az Érdi bőtermű meggy, nem cseresznye.
2011. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Egri Marika válasza:
Cseresznyéből a szomolyai cseresznye a finom édes, barackből a nagyalaku ananász barack nem tudom a pontos nevét, de ha eszem, olyan mintha yamet ennék
2011. nov. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!