Kezdőoldal » Otthon » Kert » A teraszon dézsában/nagy...

A teraszon dézsában/nagy cserépben álló örökzöldeket (tuja, tiszafa, törpefenyő) hogyan kell téliesíteni?

Figyelt kérdés
Ez az első tél, hogy valamit kezdenem kell velük, tavaly még nem voltak a teraszon örökzöldjeim, csak a kertben beültetve. Nagyon aggódom, hogy kiszáradnak, megfagynak, stb. Mit kell velük csinálni? 40x40x50 cm-es műanyag cserépben vannak. Nincs hova tennem őket,összesen 4 db növényről van szó. Locsoljam őket enyhébb napokon? Kössem körbe a lombozatot?
2011. nov. 29. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem tujám és fenyőm van így, de semmit nem szoktam vele csinálni. Nem is locsolom, nehogy megfagyjon. Ami kis hó ráesik, azt kapja és ez már évek óta működik.
2011. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kibírták a telet?
2012. márc. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, úgy néz ki semmi bajuk nem lett, épp az imént locsoltam meg őket:)

Viszont a muskátlik, amiket be tudtam tenni egy kerti kis házikóba, úgy látom tönkrementek. Mellettük volt a leander is, annak sincs baja azon kívül, hogy elszaporodtak a levéltetvek, hiába fújkáltam őket.

Majd belejövök ebbe is:)

2012. márc. 15. 16:41
 4/4 anonim válasza:
Köszi a gyors választ! Ezen felbuzdulva bátran veszek 2 kis tuját az erkélyre :)) Remélhetőleg majd feldobja kicsit a lakást!
2012. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!