Kezdőoldal » Otthon » Kert » A szerencse bambusz szárának...

A szerencse bambusz szárának nagyrésze elsárgult. Ez azt jelenti hogy ki lehet dobni?

Figyelt kérdés
Mi lehetett a baj, egy kis cserépben volt, igaz több is van mellette...
2011. dec. 11. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem biztos, hogy ki kell dobni, de sajnos nagy a valószínűsége. Próbáld meg levágni a sárga részt, aztán majd lesz valahogy. Talán rendbe jön.
2011. dec. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a gyökerétől majdnem a tetejéig sárga, de le lett vágva a tetején a zöld rész, és vízbe lett téve. Majd meglátjuk...
2011. dec. 11. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Kis cserépben, vagyis földben van? Egy dologról beszélünk? Az enyém olyan hogy: hosszú egyenes valami, aztán jön egy kanyar, utána meg hajtás. És ez vízban van. De ha jól értettem, akkor neked földben van. Azt szeretném kérdezni, hogy akkor az én virágomat is ki lehet ültetni, vagy félreértettem valamit?
2011. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen az a szerencsebambusz, nálunk is vízben volt míg ki nem gyökerezett, utána földbe lett téve
2011. dec. 12. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi ;)
2011. dec. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szerencsebambuszt nem szabad elültetni vázában kell tartani úgy ki bárja 2-4 évig! Hetente víz cseréléssel fényes helyen és igen magasra meg is nyúlnak a hajtásai is.És képes még új hajtásokat is hozni.
2011. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!