Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ezüstfenyő hullatja a tüskéit?

Ezüstfenyő hullatja a tüskéit?

Figyelt kérdés

Most lesznek majd nagyobbacskák a gyerekek az udvarba, 1-4 évesek. Szeretnénk a régi fa helyére újat, csak nem tudom, hogy milyet. Ezüstfenyő jó gyerekes udvarba? Vagy tudtok tanácsolni olyat, ami lombot is ad, hogy árnyékosabb legyen az udvar, de télen is szép?

Kösziiiiiiiiiii


2009. máj. 20. 09:50
 1/2 anonim válasza:
Egyáltalán nem hullatja.
2009. máj. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nagyon szép a magyal pl, de kemény tüskések a levelei, ezért gyerekek mellé inkább nem ajánlom, csak ha megérik, hogy ne markolásszák a leveleket: [link]


Minden fenyő hullatja a tüskéit, de nem egyszerre(kivéve a vörösfenyőt, ami télen ledobja az egész lombját), hanem folyamatosan. Nekünk nagymamám kertjében van egy ezüstfenyő, de én 5 évesen jártam ott először, akkor nem volt belőle gond...


Szerintem a legszebb a tiszafa, amit örökzöldként a kerbe lehet ültetni, viszont a piros bogyók húsos részét kivéve(a belül lévő magok is) MÉRGEZŐ, szóval ezt ne magyon ültessetek,amíg kicsik a gyerekek, de később lehet, mert nagyon szép: [link]

2009. máj. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!