Kezdőoldal » Otthon » Kert » Létezik fekete rózsa? Mo-n...

Létezik fekete rózsa? Mo-n lehet kapni? Vagy ha nincsen, hogyan készítik? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmnek szeretnék vinni majd a ballagására fekete(sötétkék)-vörös rózsacsokrot.
2009. máj. 23. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán lehet kapni, egyszer egy fiútól én is ezt kaptam, mert tudja, hogy nagyon szeretem. Valami tenyésztett fajta, kicsit természetellenes hatása van, de különleges. nagyobb virágboltokban érdeklődj, lehet, hogy tudnak hozatni. Nekem az esküvői csokrom lesz fekete és fehér rózsa, de még nem találtam, hogy hol lehet rendelni.
2009. máj. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
vagy vegyél fehéret, és tedd bele egy váza fekete tintába/ételfestékbe...
2010. júl. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez nem tenyésztett fajta. Téves információ volt. Ismert nevén Halfeti rózsának hívják, mely Törökországban, Halfetiben honos. És az egyik legősibb rózsafajta. Mivel a fajtát kipusztulás fenyegeti, ezért talán lehetetlen is beszerezni. Én is ezen vagyok, de egyenlőre sikertelenül próbálkozom.
2015. júl. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!