Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kerti vízmelegítőt milyen és...

Kerti vízmelegítőt milyen és mekkora tartályból érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni egy kerti zuhanyzót. Olyan feketére festett hordósat. Milyen hordót keressek hozzá ?
2012. jan. 18. 00:07
 1/5 anonim válasza:
0%
ez pont télen jutott eszedbe?
2012. jan. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 200 literes feketére festett hordónk van.

4 főnek bőven jó.

2012. jan. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is télen terveztem meg a kerti tavamat...Nyugodtan megcsinálhatja télen, csak nem kell még vízzel felengedni. Szerintem egy 200 literes hordó tökéletes, lehet fém is, meg műanyag is. Csak az a lényeg, hogy ne legyen olajjal, vagy más kimoshatatlan vegyi anyaggal szennyezett. A fém hordót le lehet festeni, a műanyagból meg érdemes sötétebb színűt keresni. Sok sikert!
2012. jan. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én személy szerint kisebbet javaslok..egy régi,fatüzelésű vízmelegítőt-"fürdőhenger" volt a beceneve 4-5 évtizede.

Ebben van 80...120 l-s. Ha déli fekvésű tetőd van,oda simán fel lehet rakni,csak 2 cserepet kell kifúrni a tartóknak.

Mi is négyen vagyunk,és a 120 l-s bőven elég,egész napos letusoláshoz,valamint az esti rendes fürdéshez.

Én a tartály mellé húztam egy átlátszó,kb.25mm-s benzincsövet,egy "T"-vel van bekötve,így mindig látom/a közlekedőedény elve alapján/,hogy éppen mennyi víz van benne.

2012. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha most van időd/kedved barkácsolni,javaslom,csinálj egy mobil tusoló-beállót is.Ha kissé hűvösebb,szelesebb idő van este,akkor is lehet fürdeni.

Mi nyáron szinte nem használjuk a fürdőszobát.

Nekem egy 10mm-s betonvasból hajlítgatott hengerem van,ami igazából 3/4 henger.2m magas. Az 1/4 részére függöny van téve,a 3/4-re egy sima OBI-s ponyva(3x2m-s).

2012. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!