Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen virág lehet?

Milyen virág lehet?

Figyelt kérdés
Virágcsokorban kaptam. Fehér, gömb alakú virágzata sok kis apró, szabályos(mint amit az ovisok rajzolnak), 6 szirmú virágból áll, aminek a közepe zöld bogyó, ebben vannak a magok, ha megszáradt.Mindegyik sziromhoz egy szál porzó tartozik.Szedtem magját, szeretném szaporítani, de hogyan, mert amit elvetettem nem kelt ki.
2012. febr. 20. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez kb bármi lehet.

Margaréta, krizantin...

2012. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát én az általad írtakat nem tartom gömbvirágzatúnak, és ezek közül nem ismerek olyat sem, aminek 6 szirmú virágokból állna össze a virágzata.(labda formájú virágzat)

De azért kössz.

2012. febr. 20. 15:18
 3/5 anonim válasza:
A Díszhagymáknak (allium) van hasonló virága, egy vastag erős száron egy nagy gömb, ami pici virágokból áll. én próbáltam már szaporítani magról de nem sikerült. Sarjhagymákról szaporítják könyebben.
2012. febr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem erre gondolsz?


[link]

2012. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ő volt az!!!
2012. febr. 22. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!