Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szobanövényeket átlehet...

Szobanövényeket átlehet ilyenkor ültetni, vagy feltétlen várjam meg a tavaszt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor próbáld meg átültetni, ha nagyon fontos, egyébként a növénynek jobb, ha március közepe után ültetik át.
2012. febr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
olyan növényről lenne a szó, ami nagyon vízigényes (sajnos nem tudom a nevét), de nekem mégis sikerült túlöntöznöm... több hajtás van a cserépben,és kirohadtak, kettőt kivéve, azokat szeretném megmenteni.
2012. febr. 22. 14:57
 3/7 anonim válasza:
Én épp ma ültettem át többet, meg olyat is ami kigyökerezett. A szabadban ültettem, mert szép idő volt. Szerintem nem lesz semmi bajuk. Ha mégis, akkor megjártam, de nem hiszem, hogy gond lenne belőle.
2012. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Utolsó vagyok: nehogy félreérts, nem kiültettem, szobanövényről van szó, csak kint végeztem a munkát.
2012. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is szétültettem, én a teraszon csináltam, ami be van üvegezve, szóval ott is jó idő volt. Közben "találtam" olyan orchideámat is, aminek rengeteg hajtása volt, azokat is leszedtem, elültettem, és amikor kiszedtem az anyanövényt a cserépből,láttam hogy teljesen el van pusztulva :( úgyhogy a Jóisten akarta, hogy ma ültessek :S
2012. febr. 22. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha beteg a növényed, és szeretnéd megmenteni, akkor bármikor átültetheted.
2012. febr. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így van, beteg növényt gyógyászati céllal bármikor lehet ültetni.


Különben meg februárban a hosszabbodó napok hatására a szobai növények már ezerrel nőnek, nyugodtan lehet bármit ültetni.

2012. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!