Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tudtok valakit ajánlani aki...

Tudtok valakit ajánlani aki kb 40m2 beton gyeprácsot viszonylag szakszerűen tud és szokott lerakni?

Figyelt kérdés
Kutya miatt félig kipusztult a fű a kertben, így földes, füves talajra szeretnék gyeprácsozni házilag, nem túl drágán. Beton gyeprácsra gondoltam. Nem vagyok egy kétkezi földmunkás ezért gondoltam tapasztaltabbra bízni. Ehhez keresek ebben tapasztalatot szerzett embert. Eddig nem találtam sajnos.
2012. márc. 4. 13:15
 1/2 anonim válasza:
Biztos van ismerősöd, vagy barátaid akik szivesen segítenének a lerakásában, szerintem nem érdemes "tapasztaltabbra" bízni.! :)
2012. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem házilag szeretném, mert nem vagyok 100 kilós és a betonrácsok nehezek és a földmunka sem irodistának való. Legalábbis ilyen mennyiségben.

Szóval ha tudtok valakit szóljatok.

2012. márc. 13. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!