Kezdőoldal » Otthon » Kert » Leandert mikor lehet kitenni...

Leandert mikor lehet kitenni a szabadba?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha elmúltak az éjszakai fagyok!
2012. márc. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ,-10-ig bírja,de én még majd csak áprilisban teszem ki,addig itt van a fűtetelen verandán,ahol volt télen -6 is,de jól bírja,havonta 1X kapóegy kis vizet míg telel
2012. márc. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem -10-ig nem bírja, max. -5-ig. De nem kell sietni vele! Ha elmúltak a fagyok, csak akkor tedd ki! 1-2 hét már nem számít!
2012. márc. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vasárnap kipakoltam őket!
2012. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Imi válasza:
Junius 1-én.
2012. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Mi tavaly és idén is kint hagytuk a földben, lefóliázva egy karácsonyifényfüzérrel körbekerítve időkapcsolóval temperálva .Akkor csak pár levele barnult meg ,korán és gyönyörűen virágzott.Hogy idén mi lesz,lett velük később derül ki. Ha melegből kerülnek ki akkor még a -5-6 fokon is megfagynak a levelei,de hamar kiheveri .Igaz,hogy mi mindíg kiültetjük "őket2 így sokkal gyorsabban és szebben fejlődnek mint a dézsában .
2012. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi még nem tettük ki őket, bár lassan akkorák hoyg nem fér el a házban :D

Akkor szoktuk őket kirakni mikor már tartósan meleg van (10-15 fok). És nem sokra rá elkezdenek új hajtásokat növeszteni. :)

2012. márc. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mindennévfoglalt? válasza:
Mi tegnap tettük ki, az elmúlt 3 évben is hasonló időjárás tájékán tettünk így és még megvannak, semmi bajuk nincs :)
2012. márc. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!