Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha most ültetem át a nárciszok...

Ha most ültetem át a nárciszokat és a tulipánokat, akkor még kivirágoznak a kellő időben?

Figyelt kérdés

2012. márc. 17. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű,de lehet,hogy még jövőre sem. Amikor a levelük már elszáradt,akkor kell átültetni. Kb.augusztusban.
2012. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 titak ***** válasza:
előzőé a pont.
2012. márc. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jövőre azért illő lenne összekapnia magát egy normális virágzáshoz, de akár idén is virágozhat.
2012. márc. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Idén nem, de jövöre talán. Én így jártam a jáccintokkal. Némelyik virágzott, de törpe méretű volt. Ha meg nem ülteted el most az a baj, hogy nyáron kiszárad, vagy berohad.
2012. márc. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja igen, elfelejtettem írni, hogy tavasszal mikor elszáradtak ki szokták szedni 3-4 évente, mert eléggé lemegy a hagymája a földbe. Mindíg ősszel kell elültetni. Én is csak azért tavasszal ültettem ki, mert nem akartam, hogy tönkremenjen. Már egyszer volt ilyen, idén másodszor, mert tavaly annyira el voltam keseredve, hogy mindet kiszedtem, de mivel ősszel ismét veszélyeztetett terhes lettem nem tudtam visszaültetni és párom nem ért rá, de most elvetette nekem.
2012. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!