Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol kapok olcsón olyan kerítés...

Hol kapok olcsón olyan kerítést, amely nem magasabb 40 cm-nél? A kutya állandóan belemegy a virágos kertbe és körbe szeretném keríteni.

Figyelt kérdés
Minden megoldás érdekel...!
2012. márc. 23. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt gondold át. 40 centit minden kutya átugrik..
2012. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40 centit valóban átugrik simán. Nekem vadászkerítés jutott eszembe, ami nem túl magas.
2012. márc. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kerria ***** válasza:

nekem beagle kutyám van, aki ismeri tudja középméretű eb.


50-60 cm magas rácsot teszünk a frissen ültetett növények köré, nem ugorja át, és a drótot simán össze is taposhatná a súlyával. Mégsem teszi! Tudja, hogy az azért van ott, hogy ne bántsa...


A kert többi része az övé...

2012. márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csak jelzésértékű a körbekerítés, mert ha már látja, hogy ott van valami, akkor nem megy be a kutyám arra a területre. Így nekem elég egy 20 cm magas ágyásszegélyt venni, ez most a Sparban akciós, 699,-. 180 cm hosszú és 20 cm magas.
2012. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
OBI, vadrács, vagy vasbolt csirkeháló
2012. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
bocsi az lemaradt, hogy szálkás szőrű tacsink van.
2012. márc. 23. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyobb testű keverék kutyim van, a mellmagasságában! egy szál drót van kifeszítve, és nem megy át rajta. Fontos a mellmagasság, a kutyi nem nézi, hogy át tud-e menni alatta vagy át tudja-e ugrani, megáll, mert a drót normál testtartásnál megállítja.Jó, azért ha egy macska ott ugrál belül, az más...
2012. márc. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
na ezt kipróbálom, köszönöm
2012. márc. 25. 09:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Én most azt tervezem, hogy az udvarban fellelhető vékony botokat és tartósabb gallyakat szúrom az ágyás köré X-eket formálva és legyen vagy 40-50 cm magas...

(Virághagymák mellé dugott karókat mindig elkerülte, innen az ötlet...)


Korábban egy alacsonyabb fakerítést csináltunk, de bemászott rajta, és feltúrt mindent a kicsit magasabb, mint tacsi keverékünk...! Még magát a kerítést is kiásta. :-)


A drótos verzió is tetszik, ha nem jön be a cövekelős módszer se, akkor legközelebb talán azt próbálom ki. Bár drót híjján inkább spárgát húzok ki és egymás felett többet is különböző magasságokban...

2012. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!