Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen növényt célszerű...

Milyen növényt célszerű tartani egy panellakásban?

Figyelt kérdés
Ami gyorsan szép virágot hoz, nem nő túl nagyra. Egyébként a lakás napos, kb 22 °C-os.
2009. jún. 15. 07:10
 1/6 anonim válasza:

Korall virág, mályva, erkélyre muskátli(vagy ablakba is jó), orchidea(nekünk meg él), flamingó virág, vitorla virág, és vannak ilyen apró rózsák is.

Remélem segítettem. :)

2009. jún. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lakásba napos helyre krotont. Keleti részen ablakba ibolyát.A pálmák is szépek,jól bírják az egyenletes klímát.
2009. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a rengeteg növényt:)
2009. jún. 16. 09:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj,szivesen írok még többet is,de azért írtam ezeket,mert ezek nekem beváltak. Kétségtelen,az én lakásom nincs tele növényekkel,attól is függ,mennyit szeretnél,milyen fekvésű szobákba. Ja még van anyósnyelv is északkeleti szobában,meg bonsai. DE az sok törődést igényel.Délnyugati szobában pedig egy gyönyörű pálmám,nem tudom pontosan a fajtáját,de gyönyörű haragoszöld levelei vannak,alig nő,csak öntözni szoktam. Az pl. nagyon hálás.Ja még van egy futófilóm,nem tudom mi a valódi neve,annak is mindegy milyen fekvésű szoba,viszont folyton nő,én vissza szoktam vágni.Ennyi jutott most eszembe.
2009. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja,ami nekem tuti nem jött be,az a páfrány. Bárhova tettem,egyik fekvésű szobát sem bírta,nem tudtam "meghonosítani.
2009. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jaj. Én nem gúnyosnak szántam a "rengeteg"-et, nem hittem volna hogy ennyi választ kapok, remélem nem értetted félre.

A pálmán gondolkodtam én is.

2009. jún. 17. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!