Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mekkora kerti tavat kell...

Mekkora kerti tavat kell tervezni, ha az esővizet beleakarom vezetni?

Figyelt kérdés

Azért gondoltam az egyik ereszt belevezetni (persze szépen megoldva), mert az esővíz lágyvíz,ami mégis csak természetesebb, mint a kútvíz. Mivel szeretnék bele halakat is meg növényeket is, gondolom jobban éreznék magukat.

Ha sikerül megoldani az esővizet, akkor is kell bele vízforgató?


2012. márc. 30. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell. És kell valami egyéb utánpótlási mód, mert amikor két hónapig nem esik, akkor eléggé megcsappan a vízmennyiség.
2012. márc. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kútról tudnám tölteni
2012. márc. 30. 22:09
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:
A kérdés inkább fordítva van mert amekkorát ásol annyi esővíz gyűlik fel benne. Tehát az esőt nem kell majd belevezetnek külön, belezuhog az amúgy is. Egyébként mélyebbet célszerűbb ásni pont a száraz időszak miatt, hogy akkor is legyen benne még normálisan. Csak azt is vedd hozzá hogy ha van nálatok kisebb gyerek vagy jár oda, akkor ne tudjon belefulladni. Én min fél méter mélyet csinálnék, de ha mélyebb annál stabilabb lehet.
2013. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
Szakemberrel érdemes lenne beszélni vagy lehet találsz a neten magyarul is. Van már nálunk is sok minden. Láttam olyat aki vidéken csinált tavat, elég nagyot, körbe náddal mindennel, úszásra is alkalmasat. Egész szép volt.
2013. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!