Kezdőoldal » Otthon » Kert » A kaktuszom elkezdett új...

A kaktuszom elkezdett új hajtásokat hozni, amik szépen nőnek, s azokból is már kis hajtások nőttek. Viszont a súlytól oldalra dől az egész. Ki kell kötni karóhoz, nehogy kitörjön a súly miatt?

Figyelt kérdés

2012. márc. 30. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a szobanövényeimet forgatni szoktam időnként. Így elkerülhető, hogy féloldalas legyen, mert egyébként a fény irányába hozza az új hajtásokat és arrafelé dől. Tehát a kaktuszt is megfordítanám úgy, hogy az a része legyen a fény (ablak) felé, amin most kevesebb új hajtás van.
2012. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt megfogadom!
2012. márc. 30. 19:06
 3/3 Naccsasszony válasza:
Nekem is vannak kaktuszaim sokat szoktam róluk olvasni és ha visszaemlékszem egyszer olvastam egy olyat h ha az oldalán újabb kis kaktuszok nőnek akkor azokat el kell ültetni úgy hogy egy kis csücske kint legyen lehetőleg elég nagy legyen ültetéshez és jobbik esetben megfogan... :) DE a fenti válaszolónak is igazat adok az is egy jó választás de ha már dől kifelé akkor már nem valami jó ötlet ha igazgatni akarjuk a cserépben a növényt de a nap sugarai nem olyan erősek h egyik percről a másikra megmentsék a kaktuszt a kidőléstől! :)
2012. máj. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!