Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen kerti növenyekkel...

Milyen kerti növenyekkel kapcsolatos oldalat tudnatok javasolni, ahol szakertök eleg gyorsan tanacsot is adnak?

Figyelt kérdés
Kiirtam egy kerdest, nulla valasz. Szerintem ebben a temakörben nem hemzsegnek a szakertök itt (ellentetben pl. a csaladi kapcsolatok temaval), megkerdeznem mashol.

2012. ápr. 3. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
gazdabolt.hu
2012. ápr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Palmahoz hasonlo nagysagu, vagy bokorszerüen nagyobb viragot szeretnek nagy cserepbe ültetni, ami keves fenyt igenyel, csak reggel 8-9 körül eri nap. Szep lenne, ha kekes-lilas viragai is lennenek... Azt szeretnem megkerdezni, milyen viragot javasolnak, hozzaertök? Ugy latom, a gazdabolt.hu-n inkabb vegyszerekkel, virag-betegsegekkel kapcsolatos kerdesek vannak, de köszönöm!

2012. ápr. 6. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Mátyás Ciprián honlapját nézted már?
2012. ápr. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Javaslatodra megneztem, nem talaltam ilyen cikket es a keresöbe többfelekeppen szavakat irva sem bukkantam ra arra, amit keresek. A kapcsolatra kattintva ez szerepel:


"idő hiányában meghatározatlan ideig nem válaszolok a kertészeti, növényvédelmi témájú Olvasói kérdésekre és nem reagálok a hozzászólásokra"

Azert ezt is meglepem, hatha en leszek a kivetel! :)

Köszönöm a javaslatot es varok meg ötleteket!

2012. ápr. 12. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!