Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ki fog nőni a fű? Mennyi idő...

Ki fog nőni a fű? Mennyi idő után. (stadion)

Figyelt kérdés

udvarunkat felástuk ami nem olyan nagy kb 250nm2.csak úgy tudom locsolni ha minden locsoláskor végig taposok rajta.ettől lesz baja ha rajta járok.még csak magok vannak vasárnap szórtuk nem kéne már valaminek lennie?kezdek elkeseredni hogy ki sem nő a fű meg azért nem olcsó a mag na meg amennyi munka volt vele...

milyen fajta ez a fűmag stadion jobb vagy azért sem nő mert nem olyan jó fajta


2012. ápr. 4. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A miénk egy hónap után nőtt ki, már mi is elmondtunk róla. Türelem, még nincs akkora meleg, majd később lendül bele.
2012. ápr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mikor lehetett rámenni?mennyi idő után?
2012. ápr. 5. 08:58
 3/4 A kérdező kommentje:
jönnek foltocskákban a füvecskék!!!remélem ahol tapossuk ott is lesz.vagy utána vetünk
2012. ápr. 6. 08:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy öntözőt ki kellett volna építened, mert a fűre 4-6 hétig nem illik rámenni. Nekem kb 1-2 hét után jött a fű. Nyugi, majd megjelenik. Tavaly késő ősszel füvesitettem egy kis területet, aztán rá 2 napra jött a fagy, ezért már öntözni sem tudtam utána, le is tettem már a fűről, aztán egyszercsak tél közepén, amikor volt egy kis jóidő, kibújt a földből.
2012. ápr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!