Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata kúttisztításban? Ezen belül is sósavas tisztítás eredményei érdekelnének, vagy más hasonló vízmennyiség növelő módszeré.

Figyelt kérdés
Van egy 21 évvel ezelőtt fúrt kutam Biatorbágyon. A kút 38m mély, 5m vizoszloppal, most napi 80 literes vízhozammal. A kezdetekkor ez 600 liter volt naponta a vízhozam. A kút végig vascsővel van bélelve, és nincs benne iszap, az alja is vas és kong ha leeresztek valamit - és amikor kihúzom tiszta rozsda (lemosható). A víz is tiszta. Utolsó lehetőségként jutottam most ide, hogy a rozsdásodás miatt eltömődhettek a pórusok, emiatt a sósavas tisztítást javasolták. De ennek veszélye is van, lehet hogy kimarja a vasrudat is, emiatt érdeklődnék, hogy kinek mi a tapasztalata, valamint van-e ennél "jobb" megoldás az esetemre.

2012. ápr. 7. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek én ilyet még nem csináltam de mástól hallottam a módszerről és azt mondják nagyon hatékony próbáld ki.
2012. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!