Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit tegyek a komposztban...

Mit tegyek a komposztban található cserebogárpajorokkal és hangyákkkal? Lehet ellenük tenni valamit? Valamit rosszul csináltam?

Figyelt kérdés
Pár hete szét kellett szednünk a müa.komposztálónkat, s legnagyobb megdöbbenésünkre min.100 cserebogárpajor és millió hangya található benne.
2009. jún. 17. 21:25
 1/2 anonim válasza:
Daráld bele, élőflóra, tele lesz fehérjével, egészséges...Amugy én nem enném meg!
2009. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem csináltál rosszol semmit. A pajorok szeretik a laza szerkezetű helyet.Én igy csinálom: amikor kibontom a - kb. egy köbméteres - tárolót, egy 3x3 centiméteres kerités drótfonatból készített "rostán" átrostálom és ekkor mondjuk tizből kilencet észreveszek és odaadom a tyukoknak. Nagyon szeretik.Ha vannak tyukjaid, hajtsd oda őket.Vagy ha van komposzdarálód, azon engedd át a kibontott anyagot, ami még jobban felaprózza.És a pajorok sem élik át ezt a műveletet.És igy igaza lesz az első válaszadónak is.
2009. jún. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!