Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a neve ennek a locsolótömlő...

Mi a neve ennek a locsolótömlő kiegészítőnek?

Figyelt kérdés

Szeretném elosztani a locsolótömlőmet úgy, hogy egyszerre több területen is tudjak füvet locsolni, leszúrható locsolófejjel.


Találtam ilyet :


[link]


Viszont a minap, egy háznál úgy oldották meg, hogy csak 1 tömlő volt, és azon az egy tömlőn, kb 10 méterenként volt egy kis szerkezet és az spriccelte a vizet.. Szóval nem volt semmilyen elosztó.. Ez hogy lehetséges? Ha a legelső locsolófejen kispriccel a víz, akkor hogy jut annyi víz a 2.-3. fejig, hogy az is ki tudja lőni?

Ennek mi a neve?

Mert így nem kéne annyi slagot húzgálnom, elég lenne csak minden területre 1-1 (és azokon 3-3 locsolófej)


Köszönöm a segítséget, remélem nem túl bonyolultan írtam le! :)



#locsolás #locsolófej #tömlőelosztó
2012. ápr. 11. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ott írják a nevét : 2 utas (3 utas) elosztó vízcsapra


Javaslom, hogy menj el egy kertészeti vagy barkács áruházba és ott a kertészeti részlegen kérj tanácsot!


Ha ilyen elosztót veszel, akkor a slag többi csatlakozóját is azonos gyártmányúra kell kicserélned, hogy pontosan passzoljanak egymáshoz a csatlakozók!


Én vettem már ilyen elosztót a kerti csapra, jól működött, csak nekem is minden csatlakozót át kellett cserélnem...

2012. ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Locsolófejenként kell egy ilyen locsolófej tartó [link] és egy ilyen csatlakozó [link] amit a dugó helyére teszel. Mindez jelenlegi árakon 180+90 Ft.

:d

2012. ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
A második link mellé ment. Szóval egy ilyen csatlakozó kell még a tartóhoz: [link]
2012. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!